چسب ۱۲۳
چسب 123 ایزو

چسب ۱۲۳

 

 

چسب ۱۲۳

 

 

چسب ۱۲۳ یا سیانواکریلات از دسته چسب های سریع و بسیار قوی است که کاربرد های زیادی دارد. که یکی از پرکاربردترین محصولات در صنایع مختلف می باشد. که برای مقاصد و مصارف متعددی استفاده می شود.

 

این چسب در ایران به نام های چسب قطره ای و چسب فوری نیز شناخته می شود.

چسب یک دو سه برای نخستین بار در سال ۱۹۵۸ و با نام چسب سیانو اکریلات وارد بازار شد.  سیانو اکریلات در ابتدا به منظور استفاده در صنایع تولید شده بود، اما به تدریج و با بهینه سازی آن به سایر مصارف از جمله مصارف خانگی و حتی علوم پزشکی نیز راه پیدا کرد.

عمر مصرف این دسنه چسب ها یک ماه بعد از باز شدن و یکسال پس از تولید می باشد.

یکی از دلایل استفاده از انواع چسب ۱۲۳ قدرت بالای چسبندگی آن می باشد  که در بین سایر چسبنده های موجود در بازار یک استثنا به شمار می رود.

چسب های یک دو سه به صورت یک اسپری پاشنده و یک قوطی ژل تولید می شوند که برای چسب کاری، مرحله اسپری قبل از استفاده از چسب می باشد.

امروزه از این چسب صنعتی به دلیل سرعت و قدرت چسبندگی بسیار بالا برای چسباندن،  پر کردن شیارها و یا شکاف های اشیای مختلف فلزی، پلاستیکی، سرامیکی، چرم، سطوح سنگی، نئوپان های مختلف، هر نوع قطعات الکترونیکی و یا قطعات چوبی استفاده می شود.

 

 

چسب
چسب

 

انواع چسب

 

 

قیمت چسب ۱۲۳

 

 

چسب ۱۲۳ با برند مختلف در بازار موجود می باشد که هر کدام با کیفیت های مختلف تولید شده است است و به همین ترتیب قیمت های مختلف را نیز دارد.

 

بدیهیست که هرچه قیمت چرخ بطر وقتی کیفیت آن نیز بالاتر میرود. هر کدام از چسب‌های ۱۲۳ با کیفیت های مختلف برای کار خاصی تولیده شده است.

 

چندین بدن چسب یک دو سه با کیفیت و قیمت های متفاوت در فروشگاه چسب مدرن موجود  می باشد. که هر کدام برای موارد خاص تهیه و تولید شده است.

 

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت قیمت و کیفیت هر کدام از این محصولات ت می توانید با تماس با کارشناسان این فروشگاه مشاوره رایگان بگیرید.

 

همچنین از شرایط فروش ویژه این فروشگاه اطلاع کسب نمایید.

 

 

 

 

کاربرد چسب ۱۲۳

 

 

چسب ۱۲۳ یا چسب فوری یکی از پر کاربرد ترین چسب ها در ای شناخته می شود که از مهم ترین موارد کاربرد چسب ۱۲۳ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

 • چسباندن و عایق کردن انواع لوله‌ های آب و هوا
 • چسباندن و درز بندی کلیه اجسام برای جلوگیری از ورود صدا
 • بستن و درز بندی کردن کناره های سیستم‌ های تهویه خانگی و صنعتی
 • چسباندن گوشه ها و گام های ساندویچ پانل به دیوار و سقف
 • بستن و درز بندی کردن سیم کشی و لوله کشی ها
 • چسباندن و نگهداری و عایق بندی در مراحل ساختمان سازی
 • پر کردن محفظه دیوارها و عایق سازی تانکر آب، یخچال‌ و سردخانه ها
 • برای بسته بندی و محکم کردن و ضربه گیری و ساخت ماکت ها
 • ثابت و فیکس کردن و همچنین عایق بندی درزهای درب و پنجره
 • متصل کردن فواصل بین قطعات مصالح بتونی و ساختمانی

 

 

 

چسب 123 فاینال
چسب ۱۲۳ فاینال

 

 

تلفن
تلفن

 

 

طریقه مصرف چسب ۱۲۳

 

 

 ابتدا سطح مورد نظر را اسپری نمایید و سپس از چسب ۱۲۳ به میزان لازم استفاده کنید.

 

 در صورتی که سطوح مورد نظر عاری از گرد و غبار بوده و یا هر گونه لکه و مواد چرب از آن پاکسازی شده باشد، نتیجه بهتری حاصل خواهد شد. و این امر چسبندگی را بسیار بالا می برد.

 

 اطلاعاتی در خصوص غلظت و نوع چسب یک دو سه کسب نمایید  و از هر نوع چسب سیانو اکریلاتی برای مقاصد خاصی که بدین منظور تولید شده است، استفاده نمایید.

 

زمانی که پاشش اسپری انجام گرفت، بعد از گذشت چند ثانیه برای تبخیر اسپری، اقدام به قرار دادن سطح دیگر روی آن نموده  و تا حدود ۲۰ ثانیه آن دو سطح را روی هم فشار دهید تا چسبندگی کامل انجام گیرد.

 

سعی کنید از چشمانتان در برابر اسپری محافظت نمایید  و در صورت تماس حتما آنها را با آب فراوان شستشو داده و در صورت عدم بهبود حتما به پزشک مراجعه نمایید.

 

بخارات متصاعد از پاشش اسپری شیمیایی مضر است،  پس بهتر است در معرض آن قرار نگیرید.

 

همچنین به دلیل خطر اشتعال از کشیدن سیگار یا روشن کردن وسایل جرقه زا خودداری نمایید.

 

 

 

چسب 123 فاینال
چسب ۱۲۳ فاینال

 

 

نکاتی در مورد چسب ۱۲۳

 

 

 • درب ظرف سیانواکریلات باید تا هنگام مصرف بسته بماند. در غیر اینصورت چسب داخل ظرف خشک می شود
 • سیانواکریلات به سرعت به پوست می چسبد.
 • در صورت تماس با چشم باعث ایجاد آسیب جدی می شود
 • اسپری فعالب کننده قابل اشتعال است آن را در محل گرم قرار ندهید.

 

 

 

 

 

خلاصه مطالب

 

چسب ۱۲۳ عکس های مختلف و با قیمت ها و کیفیت های مختلف در فروشگاه چسب مو موجود میباشد که هر کدام از یک برچسب ها برای مواد خاصی کارایی دارد و دارای غلظت ها و چسبندگی های مختلف می باشد

شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان این فروشگاه از بین بردن کیفیت هر کدام از آنها اطلاع حاصل نمایید و متناسب با کار خود جسم مورد نظر را انتخاب نمایید و مشاوره در این فروشگاه به صورت رایگان ارائه می گردد

 

بطور کلی چسب های ۱۲۳ به چسب های فوری نیز مشهور هستند. این دسته از چسب ها دارای چسبندگی بالا و سرعت گیرایی منحصر به فرد می باشند.

 

از نوع چسب برای چسباندن چوب، فوم، چرم، سنگ، شیشه و موارد بسیاری می توان استفاده نمود. همانطور که ار اسمشان پیداست در مدت زمان کم در حد چند ثایه به گیرایی میرسند.

 

زمان سختی نهایی این محصولات ۵ دقیقه می باشد. پس از خشک شدن کاملا شفاف می باشند و اثری از خود به جای نمی گذارند.

 

در بسته بندی های مختلف برای کارایی های مختلف در بازار عرضه می شوند. که شامل بسته بندی بزرگ ، متوسط و کوچک که به مینی مشهور می باشند در دسترس است.

 

برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید لطفا با شماره تلفن های ۶۵۹۰۸۸۶-۰۹۱۲   و  ۷۷۱۳۲۹۸۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

چسب مدرن تضمین قیمت و کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید