مشاوره و استعلام قیمت

چسب سیلیکون سیستا

 

چسب سیلیکون سیستا

 

 

چسب سیلیکونی سیستا کشور بلژیک می باشد و جزو یکی از بهترین سیلیکون های موجود در بازار می باشد. این محصول ۱۰۰% سیلیکون بوده و بعد از استفاده به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی کند.

 

سیلیکون سیستا مناسب برای استفاده در آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و حمام می باشد و همچنین برای آب بندی شیشه نیز مناسب است.

 

سیلیکون سیستا در رنگ شفاف و به وزن خالص ۳۰۰ گرم در فروشگاه چسب مدرن موجود می باشد بهترین پیشنهاد ما برای آب بندی این چسب می باشد.

 

از این سیلیکون می توان برای آب بندی سینک، آببندی کابین دوش، آب بندی وان حمام، آب بندی جکوزی، آب بندی شیشه های فروشگاهی و … نیز استفاده نمود.

 

این سیلیکون بدون هیچ گونه مواد افزودنی می باشد در پاییز سیستم خشک شدن اسیدی است بعد از زمان استفاده بوی شبیه سرکه میدهد و پس از خشک شدن به هیچ عنوان تغییر رنگ نداده و شفافیت خود را حفظ می نماید.

 

همچنین سیلیکون پس از خشک شدن به هیچ عنوان بلند نشده و با دست کشیدن نیز ز کنده نمی شود و خاصیت تجاری خود را حفظ کرده و سفت نمیشود.

 

این سیلیکون در کارتریج های ۳۰۰ گرمی بسته ‌بندی شده تعداد در کارتن آن 24 عدد می باشد و فقط در رنگ شب ها در فروشگاه موجود است.

 

برای اطلاع از قیمت قیمت و شرایط فروش می توانید با کارشناسان این فروشگاه تماس بگیرید شرایط فروش ویژه فروشگاه اطلاع پیدا نمود.

 

 

 

تلفن
تلفن

 

چسب سیلیکون

 

 

کاربرد چسب سیلیکون سیستا

 

 

 

چسب سیلیکون سیستا همه کاره محسوب می شود و برای درزگیری، آب بندی و چسباندن دو قطعه استفاده می شود.

 

از این سیلیکون برای آب بندی، سینک، شیشه های دوجداره، شیشه های فروشگاهی، وان حمام، صفحه کابینت، کابین های دوش، شیشه های دور استخر و … میتوان استفاده نمود.

 

همچنین برای درزگیری شیشه های ساختمان، شیشه های فروشگاهی، درب و پنجره های حمام و سرویس بهداشتی، ام دی اف و کلبه های چوبی و … می توان از این محصول استفاده نمایید.

 

برای چسباندن دوقطبی یکدیگر مانند شیشه به شیشه، شیشه به چوب، شیشه به پلاستیک، قرنیزهای دیواری، قرنیز های سقفی، لوازم حمام و سرویس بهداشتی و…. از این سیلیکون استفاده نمود.

 

همچنین سیلیکون سیستا مناسب برای چسباندن و آب بندی دیوارپوش های ام دی اف می باشد و چسبندگی این محصول بسیار بالا می باشد و همچنین می توان پنل های سقفی را با این محصول چسباند.

 

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت اینترنت مصالح فروشان با کارشناسان این فروشگاه تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

چسب سیلیکون سیستا
چسب سیلیکون سیستا

 

 

 

 

طریقه مصرف چسب سیلیکون سیستا

 

 

استفاده از هر نوع از طریقه مصرف منحصر به خود را نیز دارا می باشد قبل از استفاده حتماً از طریقه مصرف ها اطلاع حاصل نموده و اگر به درستی این کار انجام شود نتیجه حاصل بسیار رضایت بخش باشد.

 

ما در ادامه به طریقه مصرف صحیح این چسب می پردازیم. توجه داشته باشید که تمامی مراحل را به صورت دقیق و درست طی نمایید.

 

 

مراحل اجرا

 

آماده سازی سطح کار

قبل از اجرای چسب روی سطح مورد نظر، ابتدا اگر روی سطح چسب یا ماده ای باقی مانده باشد باید آن را از بین ببریم. این کار را با خراشیدن سطح با تیغ یا یک چاقو انجام می دهیم.

 

توجه داشته باشید که سطح کاملا تمیز و عاری از لکه هایی مانند روغن ،خاک و.. باشد. بنابراین سطح را کاملا  تمیز کنید!

 

 

ایجاد پوشش

با استفاده از چسب های نواری در اطراف سطح مورد نظر که قصد اعمال چسب سیلیکون را دارید یک پوشش ایجاد کنید تا هم از کثیف شدن سطوح اطراف جلوگیری کنید و هم اجرای چسب را با دقت بیشتر انجام دهید.

 

 

آماده کردن کارتریج

با یک چاقو یا تیغ، سر کارتریج سیلیکون را برش داده  و مطمن باشید که برش به اندازه ای کوچک هست که می توانید میزان خروجی چسب  را کنترل کنید. سپس کارتریج را داخل پمپ جایگذاری کنید.

 

 

امتحان کنید!

ابتدا چسب و میزان خروجی آن را امتحان کنید. توجه داشته باشید که چسب به صورت روان جریان داشته باشد(قطره قطره یا با فشار جریان نداشته باشد.)

 

 

اجرای چسب روی سطح

کارتریج را بالای سطح مورد نظر با زاویه ی 45 درجه نگه داشته و چسب را اعمال کنید.

 

توجه داشته باشید که در طول اجرای چسب، کارتریج را بر نداشته و ریختن چسب را متوقف نکنید تا جایی که سطح مورد نظر تمام شود.  با این کار چسب به صورت یکنواخت روی سطح اجرا میشود و بریده بریده نخواهد بود.

 

 

شکل دهی

به منظور ایجاد سطحی یکنواخت روی کار، به وسیله ی یک کاردک چسب را در محل اجرا شکل دهید تا یک پیوند صاف و یکنواخت بین درز ها ایجاد شود.

 

 

برداشتن پوشش

بعد از اتمام کار باید سریعا اقدام به برداشتن پوشش کرد!  زیرا ممکن است که چسب سیلیکون، پوشش را ذوب کند.

 

 

سیستا
سیستا

 

 

 

خلاصه مطالب

 

 

چسب سیلیکون محصول کشور بلژیک می باشد و صد در صد سیلیکون از مواد اولیه مرغوب تشکیل شده و بدون هیچ‌گونه افزودنی های غیرمجاز باشد.

 

این چسب برای خشک شدن اسیدی است است که در هنگام استفاده بوی مشابه با بوی سرکه می ‌دهد و برای آب بندی، درگیری چسباندن دو قطعه به همدیگر ر مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیلیکون در کارتریج های ۳۰۰ گرمی و در کارتون های ۲۴ عددی بسته بندی می شود و فقط در رنگ شفاف در فروشگاه چسب درن موجود میباشد.

از این سیلیکون برای آب بندی سینک، صفحه های کابینت، وان حمام، کابین دوش، شیشه های ساختمانی، شیشه های فروشگاهی، درب و پنجره های سرویس های بهداشتی و حمام و … استفاده می شود.

این سیلیکون پس از خشک شدن به هیچ عنوان تغییر رنگ نداده و به اصطلاح قارچ نمیزند و همچنین خاصیت ارتجاعی و کشسانی خود را حفظ کرده و تغییر شکل  نمی دهد.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت این محصول و نحوه فروش این فروشگاه می توانید با تماس با کارشناسان ما از شرایط فروش این محصول اطلاع پیدا نمایید.

چسب مدرن تضمین قیمت قیمت و کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید