مشاوره و استعلام قیمت

چسب دوقلو زیپر

چسب دوقلو زیپر

 

 

چسب دوقلوی زیپ یا همان چسب فولاد بسیار محصول کار آمد و با قدرت چسبندگی بسیار بالا و سرعت چسبندگی بسیار بالا تولید شده و در فروشگاه چسب مدرن موجود می باشد.

 

شما عزیزان و همکاران گرامی برای اطلاع از کاربرد این محصول و طریقه استفاده آن می توانید با تماس با این فروشگاه و مشاوره با کارشناسان مربوطه چسب مناسب کار خود را انتخاب کنید.

 

چسب دوقلو زیپر محصولی دو جزئی می باشد. وزن این محصول 8 گرم می باشد. این چسب شامل دو جزو A و b می باشد که پس مخلوط کردن آن بعد از 2 دقیقه خشک می شود.

 

قدرت چسبندگی این محصول 420 کیلوگرم در سانتی متر مربع می باشد. قابلیت تحمل گرما از منفی 30 درجه تا 135 درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

 

زمان خشک شدن اولیه این محصول 2 دقیقه و بعد از 12 ساعت به سختی نهایی خود میرسد. قابلیت تحمل فشار تا 14 بار را دارد.

 

بدون بخارات شیمیایی و غیر سمی می باشد. همچنین نارسانا می باشد و برای عایق بندی الکتریکی نیز می توان استفاده نمود. همچنین در مقابل آب و رطوبت مقاوم می باشد.

 

از این محصول برای چسباندن تمامی متریال می توان استفاده نمود. چسب زیپر معروف به چسب فولاد نیز می باشد.

 

از این محصول برای ترمیم ظروف چینی و سرامیکی و حتی شیشه ای می توان استفاده نمود.

 

اتصال بدست آمده توسط چسب غیر قابل جدا شدن می باشد. و برای جدا سازی حتما باید آن را برید.

 

مصرف بخصوص این محصول در خودرو هم می باشد برای چسباندن قطعات پلاستیکی شکسته داخل خودرو و حتی چسباندن قطعات تزئینی خودرو مناسب می باشد.

 

بسته بندی این محصول جعبه های 15 عددی می باشد و در کارتن مادر 240 عدد می باشدو  در دو رنگ شفاف و مات در فروشگاه چسب مدرن موجود می باشد.

 

 

 

 

چسب دوقلو زیپز شفاف
چسب دوقلو زیپز شفاف

 

 

چسب دوقلو

 

 

مشخصه های فنی چسب دوقلو زیپر

 

 

مشخصات فنی چسب دوقلوی زیپر به شرح زیر می باشد و با استفاده از این مشخصات فنی می ‌توانید چسب مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

در انتخاب چسب مناسب دانستن مشخصات فنی یک محصول راهکار بسیار مناسب برای انتخاب آن محصول مطابق با کار خواسته شده می باشد و شما می توانید از کارشناسان فنی این فروشگاه کمک بگیرید

 

• استحکام ۳۲۰kg/cm2
• مقاومت حرارتی ۱۳۰oc تا ۳۰oc-
• زمان پخت اولیه ۲دقیقه
• زمان قابلیت جابجائی قطعات ۲۰دقیقه
• زمان رسیدن به حداکثر استحکام ۱۲ساعت
• تحمل فشار ۱۲بار
• گاز ایجاد شده از واکنش دارد
• رسانایی جریان برق نارسانا
• رسانایی گرما نارسانا
• نفوذپذیری آب و رطوبت مقاومت پایین
• قابلیت تراش پذیری و رزوه خوری دارد
• قابلیت مقاومت دربرابراسید و حلال دارد
• حلال چسب دی متیل فرمامید DMF
• پایه شیمیایی پلی آمید PA
• قابلیت حلالیت درآب ندارد
• دمای مناسب برای نگهداری ۳۰oc تا ۸oc
• وضعیت رنگ پس از خشک شدن مات به رنگ شیری
• سطح پوشانندگی با ۸گرم ۳۵cm2 به ارتفاع ۱میلیمتر
• هنگام واکنش ایجاد گرما

 

 

 

 

 

چسب دوقلو زیپر مات
چسب دوقلو زیپر مات

 

 

 

طریقه مصرف چسب دوقلو 

 

 

ابتدا محل مورد نظر را از هر گونه چربی و گرد و غبار کاملا تمیز نمایید. سپس پلمپ درب هر یک از تیوپ ها را با استفاده از پشت درب آن ها باز نمایید.

 

از مواد داخل هر دو تیوپ به مقدار کاملا مساوی به مدت یک دقیقه با یکدیگر به خوبی مخلوط نمایید. تا جسبی یکنواخت و بدون رگه بدست آید.

 

و سپس آن را در مدت زمان کمتر از 2 دقیقه مصرف نمایید. همچنین می توانید جهت کنترل خشک شدن چسب، باقیمانده آن را روی محل مخلوط شده زیر نظر داشته باشید.

 

بعد از اتمام کار و خشک شدن کامل قابلیت سمباده خوری و تراشکاری را دارا می باشد. همچنین رنگ پدیر نیز می باشد.

 

توجه داشته باشید 2 تا 4 دقیقه ا ی چسب خشک می شود و باید سریعا استفاده کنید. بعد از چسباندن 12 ساعت خشک کامل آن طول می کشد.

 

توجه داشته باشید که اتصال به دست آمده به سختی قابل جدا شدن می باشد و باید اتصال را برید به همین دلیل در زمان چسباندن دقت کنید که دو قطعه در جای مورد نظر قرار گرفته باشد.

 

اتصال به دست آمده غیرقابل گسستنی و جدا شدن می باشد و همچنین قابلیت سمباده کاری و تراشکاری از همه مهمتر رنگ‌پذیری را دارا می باشد و برای ترمیم قطعات شکسته بسیار مناسب است است.

 

 

تلفن
تلفن

 

 

خلاصه مطلب

 

 

چسب دوقلو زیپ مشهور به چسب فولاد با قدرت چسبندگی بسیار بالا و سرعت گیرایی بالا برای ایجاد اتصالات بسیار محکم و قابل استفاده برای تمامی متریال می باشد.

پس از خشک شدن قابلیت سنباده کاری، تراشکاری و رنگ پذیری را دارا می باشد و اتصال به دست آمده غیر قابل جدا شدن و باید آن را برش داد.

به همین دلیل در موقع ایجاد اتصال باید دقت لازم را به عمل آورد تا دو قطعه در جایی که مد نظر شما می باشد قرار گیرد جدا کردن این اتصال بسیار دشوار و باعث آسیب رساندن به دوقطعه میشود.

 

چسب دوقلو زیپر محصولی دو جزئی می باشد. این چسب بر پایه اپوکسی می باشد. که جزو قوی ترین چسب های موجود در دنیا به حساب می آید.

 

مقاومت کششی ای چسب 420 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.این چسب 2 تا 4 دقیقه به گیرایی میرسد و 12 ساعت سختی نهایی دست پیدا می کند.

 

در دو رنگ شفاف و مات در فروشگاه چسب مدرن موجود می باشد. شفاف این محصول برای شیشه، چینی و سرامیک قابل استفاده می باشد.

 

مات این محصول می توان برای فلزات استفاده کرد حتی برای قطعات خودرو قابل مصرف است. درجه حرارت قابل تحمل هزار کاره زیپر 35- تا 135+ درجه سانتی گراد می باشد.

 

چسب زیپر در بسته بندی دوقلو و به وزن 8 گرم می باشد. این محصول در بازار به چسب فولاد نیز شهرت دارد. بسته بندی زیپر 15 در هر جعبه و کارتن مادر آن 240 عددی می باشد.

 

 

برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره تلفن های 6590886-0912  و  77132984-021  تماس حاصل فرمایید.

 

چسب مدرن تضمین قیمت و کیفیت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید