مشاوره و استعلام قیمت

چسب دوقلو جلاسنج

 

چسب دوقلو جلاسنج

 

 

 

چسب دوقلو جلاسنج بر پایه اپوکسی بوده در دو رنگ شفاف و رنگی تولید و در فروشگاه موجود می باشد. که رنگی آن قابلیت تحمل گرمای بالاتر را دارا می باشد.

 

چسب دوقلو جلاسنج بعد از مخلوط شدن تا ۱۰ دقیقه قابل استفاده می باشد و در چند ساعت اول به خشکی اول و بعد از ۱۲ ساعت به سختی نهایی می رسد.

 

شفافی این محصول برای چسباندن شیشه، چینی، بلور، مجسمه های شکسته، ظرف های سفالی و تقریباً تمامی متریال مناسب و قابل استفاده می باشد.

 

رنگی این محصول مناسب برای استفاده در جاهای که شفافیت چسب مهم نمی باشد، استفاده می شود. همانند انواع فلزات، موتور ماشین، باک بنزین و … قابل استفاده و بهره برداری می باشد.

 

پس از خشک شدن قابلیت سمباده کاری و سوهان کاری را دارا می باشد و همچنین پس از سختی نهایی می توان آن را رنگ نمود یکی از بهترین ویژگی های این محصول به شمار می آید.

 

از دیگر کاربردهای این محصول می‌توان برای چسباندن قطعات شکسته لوازم منزل، لوازم خودرو و همچنین این مجسمه های سفالی و ظروف سفالی قدیمی نام برد.

 

در هنگام استفاده از این چسب توجه داشته باشید که دوقطعه را  به طور دقیق در کنار همدیگه چسبانده زیرا پس از از خشک شدن چسب جدا کردن اتصال به دست آمده دشوار بود و باعث آسیب رساندن به قطعه میشود.

 

این چسب در بسته بندها ۱۶ گرمی و در بسته های ۲۴ عددی کارتون مادر ۲۸۸ بسته بندی و در فروشگاه چسب مدرن موجود می باشد.

 

شما عزیزان با تماس با شماره تلفن های ما و ارتباط با کارشناسان فروش ما ما میتوانید از قیمت شرایط فروش این فروشگاه اطلاع پیدا نمایید.

 

 

تلفن
تلفن

 

 

چسب دوقلو جلاسنج شفاف

 

 

چسب دوقلو 5 دقیقه ای فشارقوی شفاف جلاسنج یک چسب دو جزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید می باشد. که در دنیا به عنوان قویترین چسب ها شناخته شده است.

 

این چسب دارای قدرت فوق العاده و سرعت گیرایی بالا می باشد. و مقاومت فوق العاده ای در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارد.

 

این محصول کاملا شفاف بوده و برای چسباندن قطعات شفاف مانند ظروف چینی و … بسیار مناسب است.

 

چسب دوقلو شفاف جلاسنج پس از سخت شدن به هبچ عنوان تغییر حجم و رنگ نمی دهد. و عمر آن هیچگاه به پایان نمیرسد.

 

این محصول در جز ا و ب عرضه می شود. و برای مصرف کافیست از هر دو قسمت به مقدار مساوی با یکدیگر مخلوط کرده. و در مد پنج دقیقه آن را مصرف نمایید.

 

چسب دوقلو جلاسنج محصولی کار آمد با کارایی های بسیار بالا می باشد و می توان گفت که برای چسباندن تمامی مترال مناسب می باشد و همچنین جزو دسته چسب های همه کاره نیز محسوب می شود.

از این چسب می توان برای چسباندن و ترمیم قطعات شکسته لوازم منزل، لوازم جانبی خودرو، لوازم ادارای و … استفاده نمود. و همچنین استفاده آسان و کاربرد فراوان این محصول در تمامی مکان ها قابل استفاده می باشد.

 

برای اطلاع از قیمت و شرایط ویژه فروش لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

دوقلو جلاسنج
دوقلو جلاسنج

 

چسب دوقلو

 

چسب دوقلو جلاسنج رنگی

 

 

چسب دوقلو پنج دقیقه ای فشارقوی جلاسنج رنگی نیز یک چسب دو جزئی است. که بر پایه اپوکسی لی آمید می باشد. که جز قویترین چسب های جهان می باشد.

 

 

همچنین دارای قدرت فوق العاده و سرعت گیرایی بالا می باشد. و در شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین دمای بالا استحکام خود را حفظ می کند.

 

یکی از ویژگی های چسب دوقلو رنگی جلاسنج تحمل گرمای بالا می باشد و این مزیت باعث می شود که از این چسب برای چسباندن آبگرمکن، رادیاتور و همچنین سیلندر ماشین استفاده نمود.

 

این محصول تشکیل شده از دو جز که به صورت یک اندازه با هم مخلوط نموده و  سریع قابل استفاده می باشد و کمتر از ۱۵ دقیقه گیرایی اولیه خود میرسد و پس از حدود ۱۰ ساعت به سختی نهایی خود خواهد رسید.

 

این محصول قابلیت تراشکاری، سمباده کاری و حتی رنگ آمیزی را نیز دارا می باشد که پس از ایجاد اتصال با این چسب جدا نمودن آن بسیار دشوار بوده و اتصال را باید برید. 

 

 

 

دوقلو جلاسنج
دوقلو جلاسنج

 

 

طریقه مصرف چسب دوقلو جلاسنج

 

 

ابتدا محل مورد نظر را از هر گونه چربی و گرد و غبار کاملا تمیز نمایید. سپس پلمپ درب هر یک از تیوپ ها را با استفاده از پشت درب آن ها باز نمایید.

 

از مواد داخل هر دو تیوپ به مقدار کاملا مساوی به مدت یک دقیقه با یکدیگر به خوبی مخلوط نمایید. تا جسبی یکنواخت و بدون رگه بدست آید. و سپس آن را در مدت زمان کمتر از 3 دقیقه مصرف نمایید.

 

همچنین می توانید جهت کنترل خشک شدن چسب، باقیمانده آن را روی محل مخلوط شده زیر نظر داشته باشید.

 

بعد از اتمام کار و خشک شدن کامل قابلیت سمباده خوری و تراشکاری را دارا می باشد. همچنین رنگ پدیر نیز می باشد.

 

 

 

تلفن
تلفن

 

 

 

توصیه های هنگام مصرف

 

 

هیچگاه چسب دوقلو را در همان محل چسباندن با یکدیگر مخلوط ننمایید. برای این کار می توانید از ی تکه مقوا و چوب کبریت استفاده نمایید.

 

این چسب در دمای بالای 25 درجه سانتی گراد بین 3 تا 4 دقیقه پس از مخلوط کردن قابل استفاده می باشد. که پس از این مدت گیرایی خود را بدست آورده و پس از 120 دقیقه قابل بهره برداری شده. و نهایتا پس از 24 ساعت سختی نهایی را بدست می آورد.

 

توجه داشته باشید که پس از مصرف و هنگام بستن درب دو تیوپ با یکدیگر جابجا نشوند. تا در مصارف بعدی جهت باز نمودن درب ها دچار مشکل نشوید. اگه چنین اتفاقی افتاد تپوپ را به مدت پنج ئقیقه در آب گرم قرار دهید.

 

توجه داشته باشید که از دوقلو شفاف جهت چسباندن قطعات داغ شدنی استفاده نگردد. بهتراست که از دوقلو رنگی استفاده شود که مقاومت بهتری در مقابل سرما و گرما دارد.

 

 

 

 

خلاصه مطالب

 

چسب دوقلو جلاسنج در بسته بندی های دو جزیی به وزن خالص ۱۸ گرم تولید و در بازار عرضه می گردد این محصول دارای دو نوع شفاف و رنگی می باشد.

 

از این چسب برای چسباندن تمامی متریال از جمله شیشه، پلاستیک، چرم، چوب، انواع فلزات، مقوا و غیره استفاده نمود که متناسب با هر متریال از نوع شفاف یا رنگی قابل استفاده است.

 

وزن خالص این چسب ۱۸ گرم بوده و در بسته های ۲۴ عددی و کارتون مادر ۲۸۸ عددی بسته بندی شده و در فروشگاه چسب مدرن موجود میباشد.

 

از هر تیوپ این چسب به مقدار یکسان خالی کرده و با هم مخلوط می کنیم تا به یک مایع یکدست و یکنواخت برسد از این لحظه ۵ دقیقه زمان برای چسباندن قطعات زمان دارید که بعد از ۱۲۰ دقیقه آماده بهره برداری و پس از ۲۴ ساعت سختی نهایی خود می رسد.

 

چسب دوقلو جلاسنج یکی از قوی ترین چسب های موجود در بازار به شمار می آید و جز چسب های همه کاره محسوب می شود و برای استفاده تمامی کارها و چسباندن تمامی متریال مناسب می باشد.

 

 

برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره 77132984-021 و 6590886-0912 تماس حاصل فرمایید.

 

 

چسب مدرن تضمین قیمت و کیفیت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید